Apsauginės grotos

Apsauginės grotos iš aliuminio profilių daugiausia montuojamos komercinės paskirties patalpose, siekiant uždengti ir apsaugoti parduotuvių vitrinas, kartu išlaikant jų reprezentacinę funkciją. Taip pat aliuminio grotos puikiai tinka patalpoms atskirti vietoj įprastų sienų. Apsauginės grotos valdomos rankiniu ar automatiniu būdu.

Dėl savo lengvumo, tvirtumo ir patikimumo aliumininės apsauginės grotos gali būti montuojamos ir gyvenamosios paskirties patalpose dideliems langams ar stiklo durims uždengti. Grotos iš aliuminio puikiai dera prie bet kurio interjero ir eksterjero. Priešingai negu apsauginės žaliuzės, aliuminio profilių apsauginės grotos nėra aklinos, todėl neblogai praleidžia šviesą, o tai svarbu, kai į patalpų vidų turi patekti šviesos.

Viena iš mūsų veiklos sričių – apsauginės grotos ir su jomis susijusios paslaugos.

Atsižvelgiant į užsakovo poreikius ir patalpos parametrus iš pradžių, jeigu reikia, atliekamas apsauginių grotų projektavimas. Aliuminio profiliai milteliniu būdu dažomi užsakovo pasirinkta spalva. Aliumininės grotos, priklausomai nuo jų paskirties, gaminamos iš įvairaus storio aliuminio profilių. Storesni aliuminio profiliai padidina grotų saugumą, nors apskritai visos apsauginės grotos yra patvarios ir atitinka visus saugumo reikalavimus.

Suderinus laiką su užsakovu, atliekamas apsauginių grotų montavimas. Montavimo darbai vykdomi ir įvairios paskirties pastatuose.

Turite klausimų?

Susitikime prie puodelio kavos ir aptarkime Jūsų poreikius.
Pakonsultuosime, patarsime.. dar kas nors.

Susisiekime!