Turėklai, stoginės, atitvaros ir kiti gaminiai

Juodojo metalo ir nerūdijančio plieno turėklai gali būti įrengiami patalpose ir lauke. Nors dažniausiai montuojami komercinės ir viešosios paskirties pastatuose, šie turėklai gali būti puikus akcentas ir privačiuose namuose ar per porą aukštų įrengtuose butuose. Metaliniai turėklai yra paprasti ir funkcionalūs, todėl puikiai tinka šiuolaikinės architektūros pastatuose.

Terasų stoginės ir automobilių stoginės projektuojamos atsižvelgiant į kliento poreikius, dizainerių ir architektų rekomendacijas. Svarbu, kad automobilių ir terasų stoginės būtų patvarios ir efektyviai saugotų žmonės, baldus ar transporto priemones nuo nepalankių oro sąlygų. Nerūdijančio plieno ir juodojo metalo konstrukcijos pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis.

Aukštų kokybės standartų laikomasi atliekant tokius darbus, kaip juodojo metalo ir nerūdijančio plieno atitvarų, kiemo vartų, vartelių, įvairių metalinių konstrukcijų projektavimas, gamyba bei įrengimas. Nerūdijančio plieno ir juodojo metalo kiemo vartai ir varteliai gali būti įrengti įvairios paskirties teritorijose, metalinės atitvaros – patalpose ir lauke.

Projektavimo, gamybos ir montavimo darbai atliekami patyrusių aukštos kvalifikacijos specialistų. Turėklų, stoginių, stogelių, vartų, atitvarų ir kitų gaminių montavimas vykdomas paisant visų saugumo reikalavimų; įrengimo darbai atliekami per kuo trumpesnį terminą klientui patogiu metu.

Turite klausimų?

Susitikime prie puodelio kavos ir aptarkime Jūsų poreikius.
Pakonsultuosime, patarsime.. dar kas nors.

Susisiekime!