Stumdomi kiemo vartai

Stumdomieji kiemo vartai yra skirti didesnėms privačioms teritorijoms aptverti. Jie nepakeičiami tose teritorijose, kur vyksta intensyvus judėjimas – sandėliavimo, logistikos įmonių, gamyklų teritorijose. Stumdomi kiemo vartai puikiai tinka ir nuosavo namo teritorijai aptverti, ypač jeigu vairuojate automobilį. Kadangi stumdomi kiemo vartai valdomi nuotoliniu būdu, jums nereikia išlipti iš transporto priemonės, atidaryti / uždaryti vartų ir vėl sėstis į automobilį.

Svarbi tokių vartų dalis – automatinės valdymo sistemos. Patikima vartų automatika garantuoja jūsų privačios teritorijos saugumą ir palengvina kasdienę vartų eksploataciją. Kokybiška vartų automatika leidžia vartus atverti ar užverti vos per keliolika sekundžių. Kokybiška vartų automatika puikiai dirba esant aukštai ir žemai lauko temperatūrai, todėl yra tinkama naudoti įvairiomis klimatinėmis sąlygomis. Mūsų parduodama vartų automatika pasižymi aukšta saugumo klase.

Tinkamai eksploatuojama vartų automatika tarnauja ilgus metus. Jeigu pastebėjote, kad stumdomi kiemo vartai prasčiau varstosi, nedelsdami kreipkitės į mus – mūsų parduodamai vartų automatikai taikoma poros metų garantija. Laiku pastebėjus ir pašalinus gedimus, stumdomi vartai nepriekaištingai saugos jūsų turtą ilgus metus.

Mes ne tik prekiaujame kiemo vartų automatika, bet ir teikiame tokias paslaugas, kaip stumdomų vartų projektavimas, įvairių stumdomų vartų gamyba ir kokybiškas stumdomų vartų montavimas.

Turite klausimų?

Susitikime prie puodelio kavos ir aptarkime Jūsų poreikius.
Pakonsultuosime, patarsime.. dar kas nors.

Susisiekime!