Berėmio stiklo pertvaros

Berėmio stiklo pertvaros plačiai naudojamos šiuolaikinės statybos pastatuose: verslo, prekybos centruose, biuruose ir kituose viešosios paskirties pastatuose. Modernaus dizaino berėmio stiklo pertvaros padeda padalyti erdvę į funkcines zonas ir kartu išlaikyti šių zonų integralumą. Berėmės skaidraus stiklo pertvaros optiškai nesumažina erdvės, be to, leidžia palaikyti optimalų šviesos lygį patalpoje, o tai ypač aktualu tamsiuoju metų laiku.

Darbo vietoje berėmio stiklo pertvaros padeda sukurti asmeninę darbo vietą ir užtikrinti darbuotojo privatumą. Berėmio stiklo konstrukcijos puikiai tinka konferencijų, pokalbių salėms darbovietėje įrengti. Taip užtikrinamas didesnis komforto lygis patalpose, kur dirba daug žmonių.

Nors berėmio stiklo pertvaros yra įprastos biurų erdvėse, jos puikiai tinka ir privačiuose ar daugiabučiuose modernios statybos namuose vietoj įprastų sienų, siekiant atskirti virtuvės, vonios, darbo, miegamojo ir kitas patalpas.

Berėmės pertvaros gali būti gaminamos iš skaidraus ar matinio stiklo. Taip pat stiklas gali būti pusiau matinis, pusiau skaidrus – viskas priklauso nuo kliento poreikių.

Mūsų teikiamos paslaugos: berėmio stiklo pertvarų projektavimas, berėmio stiklo pertvarų gamyba, berėmio stiklo pertvarų montavimas įvairios paskirties pastatuose. Visi projektavimo, gamybos ir montavimo darbai atliekami savo srities specialistų.

Turite klausimų?

Susitikime prie puodelio kavos ir aptarkime Jūsų poreikius.
Pakonsultuosime, patarsime.. dar kas nors.

Susisiekime!