Aliuminio langai

Aliuminio langai ypač tinkami šiuolaikiniams pastatams, kur naudojamos lengvos statybinės medžiagos: verslo centrams, sodyboms, privatiems namams, viešosios paskirties statiniams ir pan. Iš aliuminio konstruojami vitrininiai langai vis dažniau montuojami privačiuose namuose, siekiant sukurti šiuolaikišką ir praktišką dizainą.

Iš aliuminio montuojamos įvairios fasadinės sistemos. Dėl lengvumo ir lengvo montavimo aliuminis yra puiki medžiaga sudėtingesniems, moderniems projektams įgyvendinti. Fasadinės aliuminio sistemos ir langai iš aliuminio gali būti ypač didelių matmenų. Aliuminio sistemos montuojamos ir žiemos soduose, pramogų ir poilsio centruose, galerijose, bibliotekose ir kituose visuomeninės paskirties pastatuose.

Aliuminio langai ir aliuminio fasadų sistemos – modernus ir praktiškas sprendimas, ypač tinkamas Lietuvoje, kur didelius karščius keičia lietūs ir šaltis. Aliuminio langai ir fasadinės sistemos iš aliuminio yra lengvai prižiūrimi ir ilgaamžiai, saugūs gamtai ir žmogui, be to, yra nedegūs. Suprojektavus tinkamas sistemas, atliekama fasadinių sistemų iš aliuminio gamyba, o vėliau vykdomas kokybiškas montavimas, kad fasadinė aliuminio konstrukcijų sistema tarnautų ilgus metus.

Aliuminio langų projektavimas atliekamas atsižvelgiant į kliento pageidavimus, pastato tipą, aplinkos sąlygas. Kiekviena fasadinė sistema iš aliuminio yra unikali, todėl aliuminio fasadų sistemų įrengimas reikalauja nemažai žinių ir patirties. Tiek aliuminio fasadų projektavimas, tiek aliuminio fasadų montavimas atliekami patikimų specialistų. Aliuminio fasadų gamyba vykdoma bendradarbiaujant su ilgametę patirtį turinčiais gamintojais. Aliuminio fasadų sistemų, langų ir durų montavimas vykdomas Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose.

Turite klausimų?

Susitikime prie puodelio kavos ir aptarkime Jūsų poreikius.
Pakonsultuosime, patarsime.. dar kas nors.

Susisiekime!