Stiklo durys

Skaidraus ar matinio stiklo durys gali būti montuojamos biuro, komercinėse, viešosios paskirties ar gyvenamosiose patalpose. Jos puikiai tinka kaip vidaus durys, kai siekiama atidalyti erdvę, bet jos visiškai neatskirti, kad būtų išsaugotas patalpų integralumas.

Verslo ir prekybos centruose, parduotuvėse, gydymo įstaigose ir teatruose – daugelyje vietų laukujės stiklo durys tapo kasdienybe dėl kelių priežasčių. Pirma, stiklo durys yra lengvesnės, tačiau patvarios ir ilgaamžės. Antra, stiklinės lauko durys suteikia galimybę praeiviui pažvelgti vidun ir kviečia užeiti – puikus sprendimas komercinėse patalpose. Viešosios paskirties pastatuose skaidrios pertvaros ir stiklo durys leidžia matyti klientui, kas vyksta viduje ir dėl to pasijusti jaukiau.

Modernaus dizaino stiklinės durys puikiai dera su berėmio stiklo pertvaromis, kai siekiama sukurti uždarą erdvę didesnėje patalpoje – virtuvės, miegamojo, darbo, konferencijų erdvę ir pan.

Stiklo durys gali būti varstomosios ar automatinės stumdomosios. Būtent dėl patogumo automatinės stiklo durys yra tokios populiarios – skirtingai nuo įprastų durų, jų nereikia varstyti.

Mūsų teikiamos paslaugos: stiklo durų projektavimas, stiklo durų gamyba, stiklo durų montavimas ir kiti susiję darbai. Vykdome individualius užsakymus įvairios paskirties pastatuose. Visus darbus atlieka patyrę, savo darbą išmanantys specialistai.

Turite klausimų?

Susitikime prie puodelio kavos ir aptarkime Jūsų poreikius.
Pakonsultuosime, patarsime.. dar kas nors.

Susisiekime!