Aliuminio gaminiai

Svarbi įmonės „Dipsas“ veiklos kryptis – įvairios aliuminio konstrukcijos: aliuminio langai, aliuminio durys, aliuminio fasadai, aliuminio fasadinės sistemos. Bendradarbiaudami su patikimais ir patyrusiais specialistais, teikiame tokias paslaugas, kaip:

  • aliuminio langų projektavimas;
  • aliuminio langų gamyba;
  • aliuminio langų montavimas;
  • aliuminio durų projektavimas;
  • aliuminio durų gamyba;
  • aliuminio durų montavimas;
  • aliuminio fasadinių sistemų projektavimas;
  • aliuminio fasadinių sistemų gamyba;
  • aliuminio fasadinių sistemų įrengimas.

Aliuminio fasadinės sistemos, aliuminio langai ir aliuminio durys projektuojami, gaminami bei montuojami ir pagal individulius užsakymus.

Aliuminio konstrukcijos gali būti naudojamos pastato išorėje (aliuminio fasadai, aliuminės lauko durys, vitrininiai aliuminio langai) ir pastato viduje (vidinės aliuminio pertvaros, vidinės aliuminio durys).

Aliuminis, palyginti su medžiu ir plastiku, yra atsparesnis aplinkos veiksniams. Jis ne tik pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, bet ir galimybių įvairove: aliuminis gali būti anoduojamas, dažomas įvairiausiomis spalvomis ir dengiamas skirtingomis dangomis.

Aliuminio langai ypač tinkami šiuolaikiniams pastatams, kur naudojamos lengvos statybinės medžiagos: verslo centrams, sodyboms, privatiems namams, viešosios paskirties statiniams ir pan. Iš aliuminio konstruojami vitrininiai langai vis dažniau montuojami privačiuose namuose, siekiant sukurti šiuolaikišką ir praktišką dizainą.

Iš aliuminio montuojamos įvairios fasadinės sistemos. Dėl lengvumo ir lengvo montavimo aliuminis yra puiki medžiaga sudėtingesniems, moderniems projektams įgyvendinti. Fasadinės aliuminio sistemos ir langai iš aliuminio gali būti ypač didelių matmenų. Aliuminio sistemos montuojamos ir žiemos soduose, pramogų ir poilsio centruose, galerijose, bibliotekose ir kituose visuomeninės paskirties pastatuose.

Aliuminio langai ir aliuminio fasadų sistemos – modernus ir praktiškas sprendimas, ypač tinkamas Lietuvoje, kur didelius karščius keičia lietūs ir šaltis. Aliuminio langai ir fasadinės sistemos iš aliuminio yra lengvai prižiūrimi ir ilgaamžiai, saugūs gamtai ir žmogui, be to, yra nedegūs. Suprojektavus tinkamas sistemas, atliekama fasadinių sistemų iš aliuminio gamyba, o vėliau vykdomas kokybiškas montavimas, kad fasadinė aliuminio konstrukcijų sistema tarnautų ilgus metus.

Aliuminio fasadinių sistemų projektavimas, kaip ir durų, langų projektavimas, atliekamas atsižvelgiant į kliento pageidavimus, pastato tipą, aplinkos sąlygas. Kiekviena fasadinė sistema iš aliuminio yra unikali, todėl aliuminio fasadų sistemų įrengimas reikalauja nemažai žinių ir patirties. Tiek aliuminio fasadų projektavimas, tiek aliuminio fasadų montavimas atliekami patikimų specialistų. Aliuminio fasadų gamyba vykdoma bendradarbiaujant su ilgametę patirtį turinčiais gamintojais. Aliuminio fasadų sistemų, langų ir durų montavimas vykdomas Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose.

Turite klausimų?

Susitikime prie puodelio kavos ir aptarkime Jūsų poreikius.
Pakonsultuosime, patarsime.. dar kas nors.

Susisiekime!