Plastikiniai langai ir durys

Plastikiniai langai ir durys – neatsiejama šiuolaikinės architektūros dalis. Jie yra praktiški, lengvai prižiūrimi, atsparūs taršai ir drėgmei, nelaidūs vėjui. Be to, plastikiniai langai ir durys pasižymi aukštu saugumo lygiu, taigi klientai gali būti ramūs dėl savo turto. Dar vienas privalumas, kurį turi plastikinės durys ir langai, – gera garso izoliacija.

Pagrindinės mūsų teikiamos paslaugos:

  • Plastikinių langų ir durų projektavimas. Pagal kliento pageidavimus projektuojame plastikines duris ir langus daugiabučiams, privatiems namams, komercinėms, gamybinėms patalpoms, verslo centrams ir pan.
  • Plastikinių langų ir durų gamyba. Gamybos darbai vykdomi pagal suderintą projektą. Darbų terminas priklauso nuo projekto sudėtingumo.
  • Plastikinių langų ir durų montavimas. Visi montavimo darbai vykdomi klientui patogiu metu, laikantis saugumo reikalavimų.

Kažkada buvę naujove, šiuo metu plastikiniai langai ir durys yra užkariavę didelę rinkos dalį. Kadangi plastiką mažai veikia aplinkos veiksniai, plastikiniai langai ir durys yra ilgaamžiški, gali būti naudojami įvairiomis klimato sąlygomis.

Plastikiniai langai ir durys gaminami iš kokybiško plastiko, nekenksmingi aplinkai ir žmogui. Jiems prižiūrėti nereikia įvairių dažų, impregnantų ar lakų, taigi šiuo požiūriu plastikiniai langai ir durys žmogui yra sveikesni.

Žvelgiant iš finansinės pusės, plastikinių langų bei durų kainos ir kokybės santykis  labai geras. Jie ne tik pasižymi puikiomis eksploatacinėmis savybėmis, bet ir gražia išvaizda. Šiuolaikinės technologijos leidžia sukurti įvairių spalvų plastiką, taip pat – medieną primenančią tekstūrą. Galutinė plastikinių durų ir langų kaina priklauso nuo projekto sudėtingumo.

Turite klausimų?

Susitikime prie puodelio kavos ir aptarkime Jūsų poreikius.
Pakonsultuosime, patarsime.. dar kas nors.

Susisiekime!