Varstomi kiemo vartai

Varstomi kiemo vartai tinka mažesnėms teritorijoms aptverti, todėl neretai montuojami privačių namų teritorijose. Kadangi yra lengvai dažomi įvairiomis spalvomis, varstomieji vartai puikiai priderinami prie aplinkos.

Varstomi kiemo vartai gaminami iš aliuminio profilių, todėl yra sąlyginai lengvi, bet tvirti. Šie kiemo vartai puikiai veikia esant aukštai ir žemai oro temperatūrai. Be to, varstomieji kiemo vartai pasižymi aukšta saugumo klase.

Panašiai, kaip ir stumdomieji vartai, jie gali būti valdomi nuotoliniu būdu. Automatiniu būdu varstomi kiemo vartai labai palengvina vartų eksploataciją, ypač tada, kai iš ir į teritoriją daug judama, kai rankiniu būdu varstyti vartus per daug sunku. Kokybiška vartų automatika užtikrina sklandų vartų atsivėrimą ir užsivėrimą.

Mes prekiaujame kokybiška varstomų kiemo vartų automatika. Tinkama eksploatacija garantuoja, kad vartų automatika tarnaus ilgus metus. Vis dėlto, jeigu pastebėjote, kad vartai sunkiau varstosi, kreipkitės dėl garantinio aptarnavimo. Paprastai mūsų parduodamai vartų automatikai taikoma dvejų metų garantija.

Jeigu pageidaujate, kad Jūsų teritorijoje būtų įrengti varstomi automatiniai kiemo vartai, susisiekite su mumis. Mūsų teikiamos paslaugos: varstomų kiemo vartų projektavimas, varstomų kiemo vartų gamyba, varstomų kiemo vartų montavimas ir susijusios paslaugos.

Turite klausimų?

Susitikime prie puodelio kavos ir aptarkime Jūsų poreikius.
Pakonsultuosime, patarsime.. dar kas nors.

Susisiekime!