Aliuminio durys

Viena iš mūsų teikiamų paslaugų – aliuminio durų montavimas. Taip pat atliekamas aliuminio durų projektavimas ir aliuminio durų gamyba.

Aliuminio durys – geras pasirinkimas, kai reikia modernių ir funkcionalių durų. Aliuminis yra lengva, bet tvirta ir lengvai formuojama medžiaga. Durys iš aliuminio profilių yra lengvai eksploatuojamos, patvarios ir ilgaamžės. Kokybiškos aliumininės durys pasižymi aukštu saugumo, garso ir šilumos izoliacijos lygiu.

Aliuminio lauko durys – įprastas sprendimas modernios statybos pastatuose: biuro, komercinėse patalpose. Vis dėlto aliumininės lauko durys vis dažniau montuojamos ir gyvenamuosiuose namuose. Taip pat pagal kliento pageidavimus gaminamos aliuminio vidaus durys.

Aliumininės durys gali būti įvairių modelių, aklinos arba su didesniais ar mažesniais įvairių formų stiklo paketais. Neretai aliuminio durys – didelis vientisas stiklo paketas su aliuminio rėmu (stiklas gali būti skaidrus, matinis ar ornamentinis). Tokios aliuminio durys praleidžia daug šviesos, atlieka reprezentacinę funkciją, o įrengtos kaip vidaus durys puikiai įsilieja į aplinką, optiškai nesumažindamos erdvės.

Siekiant priderinti prie interjero ir eksterjero, aliumininės durys gali būti dažomos įvairiomis spalvomis, taip pat dekoruojamos medžiu. Taigi, jums belieka nuspręsti, kokios aliuminio durys jums tinka, o mes jūsų norus įgyvendinsime.

Turite klausimų?

Susitikime prie puodelio kavos ir aptarkime Jūsų poreikius.
Pakonsultuosime, patarsime.. dar kas nors.

Susisiekime!