Plastikiniai langai

Įmonė „Dipsas“ teikia tokias paslaugas, kaip plastikinių langų projektavimas ir plastikinių langų montavimas. Mes montuojame pasaulyje gerai žinomų gamintojų aukščiausius standartus atitinkančius, ilgaamžius ir stilingus VEKA, REHAU ir ALUPLAST plastikinius langus. Šie gamintojai užsiima įvairiausių parametrų plastikinių langų gamyba (taip pat ir nestandartinių plastikinių langų gamyba).

Pastaraisiais dešimtmečiais plastikiniai langai užkariavo Lietuvos rinką. Kodėl plastikiniai langai taip sėkmingai pakeitė medinius langus?

Pirma, kokybiški plastikiniai langai yra ilgaamžiai ir sandarūs, užtikrina gerą šilumos izoliaciją. Antra, plastikiniai langai yra atsparesni aplinkos veiksniams: drėgmei, šalčiui, karščiui, į kuriuos jautriai reaguoja medis. Be to, plastikiniai langai yra lengvai valomi, jų nereikia lakuoti, perdažyti. Didelis privalumas, kad plastikinių langų montavimas neužtrunka ilgai. Kokybiškai pagaminti plastikiniai langai paprastai yra pigesni už medinius langus, bet savo išvaizda ir eksploatacinėmis savybėmis pastariesiems niekuo nenusileidžia. Plastikiniai langai gali būti įrengti įvairiuose namuose: mediniuose, mūriniuose, blokiniuose, monolitiniuose ar kt.

Plastikiniai langai gali būti įvairių spalvų ir netgi priminti natūralų medį. Spalvoti plastikiniai langai lengvai priderinami prie bet kurio interjero ir eksterjero. Plastikiniai langai puikiai dera prie modernių statybinių medžiagų – stiklo, metalo, betono. Dėl modernios išvaizdos ir patogios eksploatacijos plastikiniai langai puikiai tinka komercinės paskirties pastatuose (verslo, prekybos centruose), taip pat mokyklose, ligoninėse, viešosiose įstaigose. Nors plastikiniai langai gali būti įvairių matmenų, didelėms konstrukcijoms geriau tinka aliuminio sistemos: aliuminio langai, fasadinės aliuminio konstrukcijos.

Mes montuojame standartinius ir nestandartinius plastikinius langus. Plastikinių langų montavimas atliekamas daugiabučiuose namuose, privačiuose namuose, viešosiose įstaigose, komercinėse ir kitokios paskirties pastatuose.

Neteisingai įstatyti langai gali būti rimtų problemų – rasojimo ir pelėjimo, nesandarumo – priežastimi. Mūsų patyrę specialistai turi ilgametę patirtį, todėl plastikinių langų montavimas atliekamas kokybiškai, laikantis visų saugumo ir gamintojo reikalavimų. Tinkamas plastikinių langų montavimas padeda užtikrinti ilgesnį langų tarnavimo laiką.

Mūsų specialistai padės išsirinkti reikiamus langus. Atsižvelgiant į projekto ypatumus ir kliento pageidavimus, bus atliktas plastikinių langų projektavimas, vėliau, bendradarbiaujant su gamintojais, vykdoma plastikinių langų gamyba. Galiausiai atliekamas greitas ir kokybiškas plastikinių langų montavimas. Tam, kad plastikiniai langai būtų funkcionalūs, kokybiškai turi būti atliktas ir plastikinių langų sandarinimas.

Plastikinių langų montavimas Vilniuje ir kituose Lietuvos miestuose atliekamas klientui patogiu metu. Taip pat įmonė teikia tokias paslaugas, kaip plastikinių langų remontas ir plastikinių langų keitimas.

Turite klausimų?

Susitikime prie puodelio kavos ir aptarkime Jūsų poreikius.
Pakonsultuosime, patarsime.. dar kas nors.

Susisiekime!