Pakeliami segmentiniai vartai

Pakeliami segmentiniai garažo vartai gaminami įvairių matmenų, todėl puikiai tinka ir didesniems, ir mažesniems garažams tiek gyvenamosios, tiek prekybinės paskirties pastatuose. Klientui pageidaujant, iš pradžių atliekamas garažo vartų projektavimas, vėliau – garažo vartų gamyba, galiausiai – vartų montavimas. Visi vartų projektavimo, gamybos ir montavimo darbai atliekami patyrusių specialistų.

Pakeliami garažo vartai gali būti atkeliami rankiniu arba automatiniu būdu. Rankiniu būdu atveriami garažo vartai tinkamesni mažesniems garažams, jie yra šiek tiek pigesni ir sąlyginai patikimesni (nes juose nėra automatikos, kuri gali sugesti). Vis dėlto automatiniai garažo vartai yra patogesni, o kokybiška vartų automatika, kuriai suteikiama kelerių metų garantija, užtikrina, kad vartai garažams tarnautų ilgus metus.

Vartų gamybos kaina ir terminai priklauso nuo projekto sudėtingumo. Paprastai standartiniai garažo vartai pagaminami greičiau, tačiau visais atvejais tariamasi su užsakovu ir nustatomas optimalus terminas.

Kokybiška vartų gamyba neapsieina be aukštos kokybės detalių. Mūsų naudojamos patikimų gamintojų garažo vartų detalės tarnauja ilgus metus, be to, yra atsparios korozijai. Garažo vartų segmentai pagaminti taip, kad užtikrintų jūsų turto saugumą. Be to, segmentiniai garažo vartai yra apšiltinti, todėl patalpoje palaikoma optimali temperatūra. Tinkamai parinkta vartų spalva padeda sukurti išbaigtą pastato eksterjerą.

Segmentinių vartų montavimas atliekamas klientui patogiu metu, pagal visus saugumo reikalavimus.

Turite klausimų?

Susitikime prie puodelio kavos ir aptarkime Jūsų poreikius.
Pakonsultuosime, patarsime.. dar kas nors.

Susisiekime!