Kelio užtvarai

Kelio užtvarai skirti naudoti įvairaus intensyvumo judėjimo zonose. Jeigu kiemo vartai aptveria visą teritoriją, tai užkardai neretai naudojami įvažiavimui į teritoriją žymėti. Skirtingi kelio užtvarai skirti įvairaus dydžio pravažiavimams (3–12 m) kontroliuoti.

Kokybiški kelio užtvarai užtikrina aukštą saugumo lygį, kad į teritoriją nepatektų nepageidaujami asmenys.

Nuo to, kokiam intensyvumui skirtas kelio užtvaras, priklauso užtvaro atidarymo greitis (nuo poros iki dešimties sekundžių). Tinkamai veikiantys kelio užtvarai efektyviai kontroliuoja judėjimo srautus, o tai ypač svarbu, kai eismas intensyvus.

Mūsų prekių sąraše – Europoje žinomų gamintojų SOMMER (Vokietija), CAME ir LIFE (Italija) kelio užtvarai ir parkavimo stulpeliai. Laikantis saugumo ir gamintojo reikalavimų, atsižvelgiant į užsakovo poreikius, atliekamas greitas ir kokybiškas kelio užtvarų montavimas, taip pat parkavimo stulpelių įrengimas.

Renkantis tinkamus užkardus, labai svarbu, kad kelio užtvarai būtų pakankamo galingumo tam, jog darbas vyktų sklandžiai. Įprasto 300 W galingumo užtvarai turėtų būti efektyvūs netgi esant padidėjusiam intensyvumo lygiui. Taip pat svarbu ir kiti parametrai: variklio maitinimas, ciklų skaičius per dieną, darbo intensyvumo lygis ir t. t. Kelio užtvarai turi ir papildomų funkcijų, tad pirmiausia įvertinkite savo poreikius.

Turite klausimų?

Susitikime prie puodelio kavos ir aptarkime Jūsų poreikius.
Pakonsultuosime, patarsime.. dar kas nors.

Susisiekime!