Apie mus

UAB „Dipsas“ užsiima berėmio stiklo konstrukcijų, kiemo vartų, žaliuzių, plastikinių bei aliuminių langų projektavimu ir montavimu. Projektavimas ir montavimo darbai atliekami atsakingų, ilgametę patirtį turinčių specialistų. Bendradarbiaujame su patikimais ir sąžiningais gamintojais, kurie į rinką pateikia aukščiausios kokybės produktus.

Svarbiausias įmonės tikslas – laimingas ir patenkintas klientas. Būtent tai mus labiausiai motyvuoja ir skatina tobulėti.

Pagrindinės mūsų įmonės vertybės:

Darbštumas. Visus darbus stengiamės atlikti ne tik kokybiškai, bet ir per kuo trumpesnį laiką, kad klientas patirtų kuo mažiau nepatogumų.

Inovatyvumas. Kiekvienąkart vykdydami darbus siekiame panaudoti tai, kas geriausia: ne tik pritaikome naujausius įgūdžius bei žinias, bet ir naudojame pažangiausias technologijas, dirbdami laikomės šiuolaikinių darbų vykdymo metodikų.

Profesionalumas ir sąžiningumas – dar dvi mums svarbios vertybės. Todėl mūsų komandoje dirba meistrai profesionalai, kurie darbus atlieka sparčiai ir sąžiningai. Atsakingas darbuotojų požiūris leidžia pasiekti geriausių rezultatų.

Saugumas – tai vertybė, į kurią vykdydami darbus visada atsižvelgiame. Mes norime, kad užsisakydamas paslaugas iš mūsų klientas jaustųsi saugus. Todėl ypač kreipiame dėmesį į aukštą gaminių, paslaugų atlikimo ir aptarnavimo kokybę.

Kiekvienas naujas projektas leidžia mums tobulėti, mokytis ir semtis patirties. Šiandien, kai niekas nestovi vietoje, išbandome ir savo projektams pritaikome pažangiausias technologijas, tokias kaip naujausia vartų automatika, modernūs aliuminio profiliai, aukščiausios kokybės plastikiniai langai ir kt. Savo klientams galime pasiūlyti platų paslaugų spektrą. Mūsų atliekami darbai:

  • dušo kabinų montavimas, projektavimas;
  • berėmio stiklo pertvarų projektavimas ir montavimas;
  • stiklo durų montavimas ir projektavimas;
  • stiklo pertvarų projektavimas ir montavimas;
  • stiklo atitvarų montavimas ir projektavimas;
  • stumdomųjų ir varstomųjų kiemo vartų montavimas ir projektavimas;
  • vartų automatikos įrengimas;
  • apsauginių grotų montavimas ir projektavimas;
  • apsauginių žaliuzių montavimas ir projektavimas.

Taip pat vykdomi terasų stiklinimo darbai, stoginių stiklinimo darbai, pavėsinių projektavimas ir montavimas bei kitų metalo ir nerūdijančio plieno konstrukcijų projektavimas ir montavimo darbai. Atliekamas net trijų skirtingų gamintojų plastikinių langų montavimas. ALUPLAST, REHAU ir VEKA yra pasaulyje gerai žinomi plastikinių langų gamintojai. Jų gaminami langai yra kokybiški ir ilgaamžiai. Taip pat vykdomas aliuminio langų montavimas ir projektavimas. Sumontuojame naujas konstrukcijas, taip pat vykdomas senų metalinių konstrukcijų remontas.

Iš patirties žinome, kad kiekvienas projektas unikalus, todėl kiekvienąkart samdome būtent tą darbą geriausiai išmanančius specialistus.