Aliuminio fasadinės sistemos

Aliuminio fasadų sistemos – modernus ir funkcionalus sprendimas. Fasadinės aliuminio konstrukcijos įrengiamos verslo, komercinėse, viešosios ar kitos paskirties pastatuose. Fasadinės sistemos iš aliuminio mėgstamos architektų, nes yra lengvos ir tvirtos, nesudėtingai montuojamos. Aliuminis yra lanksti medžiaga, todėl iš jo gali būti sukurti įvairių formų aliuminio fasadai.

Aliuminio fasadinės sistemos tinkamos pastato išorinėms sienoms, stogo konstrukcijoms projektuoti. Kokybiški aliuminio fasadai atitinka aukštus energinio efektyvumo kriterijus, todėl gali būti montuojami ir gyvenamosios paskirties pastatuose, įvairiose klimatinėse zonose. Fasadinės aliuminio sistemos, be kita ko, užtikrina gerą garso izoliaciją, taigi aliuminio fasadinių sistemų įrengimas galimas ir ten, kur aukštas triukšmo lygis. Šiuolaikiniai aliumininiai fasadai gaminami pagal naujausias technologijas, todėl atitinka aukštus saugumo ir patvarumo reikalavimus.

Mūsų montuojamos aliuminio fasadų konstrukcijos atitinka aukščiausius kokybės standartus. Siekiant patenkinti klientų poreikius, įvertinami pastato techniniai parametrai, jeigu reikia, atliekamas aliuminio fasadų projektavimas, ir tik tada pradedama aliuminio fasadų gamyba. Aliuminio fasadinės sistemos gaminamos naudojant skaidraus ar tonuoto stiklo paketus; gamybos trukmė priklauso nuo užsakymo sudėtingumo. Tiek aliuminio fasadinių sistemų gamyba, tiek aliuminio fasadų montavimas atliekamas per kuo trumpesnį laiką, laikantis saugumo ir gamintojo reikalavimų.

Turite klausimų?

Susitikime prie puodelio kavos ir aptarkime Jūsų poreikius.
Pakonsultuosime, patarsime.. dar kas nors.

Susisiekime!