Berėmio stiklo konstrukcijos

Berėmės stiklo konstrukcijos – modernaus dizaino akcentas. Šiuolaikiniuose pastatuose berėmio stiklo konstrukcijos montuojamos iš tvirto, matinio ar skaidraus, rečiau – spalvoto stiklo. Berėmio stiklo konstrukcijos visada yra funkcionalus sprendimas: jos praleidžia daugiau šviesos, taigi patalpa tampa šviesesnė, optiškai didesnė; padalija erdvę į funkcines zonas, bet kartu išlaiko erdvių integralumą; sukuria vientisos, erdvios patalpos įspūdį net ir mažose erdvėse.

Šiuolaikinės berėmio stiklo konstrukcijos labai tinkamos biurų patalpose, pavyzdžiui, konferencijų salėse, kai reikia užtikrinti privatumą, bet tuo pačiu sukurti bendrumo pojūtį. Berėmio stiklo konstrukcijos ypač tinka viešosios paskirties pastatuose, pavyzdžiui, bibliotekose, prekybos centruose, galerijose, siekiant sukurti modernią, funkcionalią, integralią aplinką. Ne mažiau berėmės stiklo konstrukcijos tinka ir gyvenamuosiuose namuose, pavyzdžiui, jomis įstiklinamos lodžijos, terasos. Privačiuose namuose vietoj įprastų langų galima sukurti stiklo sieneles, kurios moderniai atrodo ir yra funkcionalios.

Berėmės stiklo konstrukcijos naudojamos kaip dušo kabinos, berėmio stiklo pertvaros, stiklinės durys, stiklo turėklai ir stiklo atitvaros.

Gyvenamuosiuose namuose bene dažniausiai įrengiamos dušo kabinos, kurios yra puiki alternatyva daug vietos užimančioms ir ne tokioms funkcionalioms vonioms. Stiklinės dušo kabinos labai tinkamos mažose erdvėse, kai siekiama optimaliai išnaudoti nedidelį plotą. Be to, stiklinės dušo kabinos, ypač skaidraus stiklo, optiškai padidina erdvę ir suteikia vonios patalpai šiuolaikišką dvelksmą.

Berėmės stiklo pertvaros, stiklinės atitvaros ir stiklo durys bene dažniausiai naudojamos komercinės ar viešosios paskirties pastatuose, tačiau gali būti sėkmingai įrengtos ir gyvenamosiose erdvėse dėl tų pačių priežasčių: funkcionalumo, integralumo, šviesos ir optiškai didesnės erdvės įspūdžio. Berėmio stiklo pertvaros labai tinkamos šiuolaikiniuose namuose, kur virtuvės ir svetainės erdvės dažnai būna sujungtos. Taip pat stiklinės pertvaros tinka komfortabiliam darbo kampeliui sukurti svetainės ar kitoje erdvėje, kai norima šiek tiek privatumo.

Įprasta matyti, kad stikliniai turėklai montuojami prekybos centruose ar viešosios paskirties pastatuose, tačiau jie puikiai tinka ir gyvenamuosiuose namuose, kur siekiama sukurti šiuolaikišką, integralią erdvią. Perregimo stiklo turėklai neužgriozdina erdvės, nepaslepia laiptų, taigi jie gali tapti visos patalpos akcentu; namo aukštai tarpusavyje organiškai sujungiami. Tokios berėmio stiklo konstrukcijos puikiai dera skandinaviško stiliaus namuose, kai siekiama sukurti minimalistinį, bet ne nuobodų interjerą ir į namus įleisti kuo daugiau šviesos.

Dėl savo funkcionalumo berėmės stiklo konstrukcijos yra universalus ir modernus sprendimas. Su jomis ypač dera marmuras, medis, metalo konstrukcijos.

Turite klausimų?

Susitikime prie puodelio kavos ir aptarkime Jūsų poreikius.
Pakonsultuosime, patarsime.. dar kas nors.

Susisiekime!