Stiklo turėklai ir atitvarai

Stiklo turėklai ir atitvaros – įprastos berėmio stiklo konstrukcijos šiuolaikinės statybos pastatuose. Dėl modernaus, funkcionalaus dizaino stiklo turėklai ir stiklinės atitvaros yra tinkami montuoti komercinės, viešosios ar gyvenamosios paskirties pastatuose.

Stiklo turėklai puikiai dera su šiuolaikiškomis statybinėmis medžiagomis: metalu, marmuru, plytelėmis, laminatu, taip pat su medžio masyvu. Kadangi stiklo turėklai nepaslepia laiptų, šie gali tapti nuostabiu patalpos akcentu. Stikliniai turėklai praleidžia šviesą, taigi optiškai nesumažina erdvės ir jūsų butas ar namas atrodo šviesus ir erdvus.

Stiklo turėklų įrengimas vykdomas keliais etapais: atsižvelgiant į užsakovo pageidavimus ir patalpos ypatybes atliekamas stiklo turėklų projektavimas, vėliau vykdoma stiklo turėklų gamyba; pabaigus šiuos darbus, kitas žingsnis – stiklo turėklų įrengimas.

Stiklo atitvaros – kitokio tipo berėmės stiklo konstrukcijos – yra geras sprendimas, kai erdvę siekiama suskirstyti į funkcines zonas, pavyzdžiui, koridorių ar vestibiulį atskirti nuo pagrindinių patalpų. Taip pat stiklinės atitvaros naudojamos balkonams įrengti ar kaip kitos apsauginės atitvaros.

Stiklo atitvarų įrengimas, atsižvelgiant į kliento pageidavimus, vykdomas keliais etapais: iš pradžių atliekamas stiklo atitvarų projektavimas, paskui – stiklo atitvarų gamyba ir stiklo atitvarų montavimas. Visus darbus atlieka ilgametę patirtį turintys specialistai.

Turite klausimų?

Susitikime prie puodelio kavos ir aptarkime Jūsų poreikius.
Pakonsultuosime, patarsime.. dar kas nors.

Susisiekime!