Plastikinės durys

Plastikinės durys savo ypatybėmis nenusileidžia ar net pralenkia iš kitų medžiagų pagamintas duris. Priklausomai nuo poreikių, gali būti suprojektuotos ir pagamintos plastikinės lauko, balkono, vidinės durys. Jos gali būti vienos pusės ar dvivėrės, varstomos ar stumdomos, pagamintos su stiklo paketais arba be jų.

Grynai plastikinės durys užtikrina daugiau privatumo, tačiau nepraleidžia šviesos. Jos puikiai tinka kaip laukujės durys.

Plastikinės durys su nedideliu stiklo paketu centrinėje dalyje leidžia matyti išorę, bet suteikia pakankamai privatumo. Šiuolaikinės technologijos leidžia pagaminti įvairių formų ir dydžių stiklo paketus.

Plastikinės durys su dideliu stiklo paketu – itin populiarus pasirinkimas. Stiklo paketas gali eiti per visą ar pusę durų ilgio. Kai norima užtikrinti daugiau privatumo, montuojamos plastikinės durys su mažesniu stiklo paketu. Jos tinkamos kaip vidinės įvairių patalpų, laiptinės durys.

Ten, kur reikia daug šviesos, montuojamos stiklinės durys su plastikiniu rėmu, pavyzdžiui, balkono durys. Tokios durys vietoj paprastų išsiskiria tuo, kad gali būti varstomos taip pat, kaip ir plastikiniai langai (horizontali, vertikali, mikroventiliacijos pozicija).

Plastikinės vitrininės durys dažnai montuojamos komercinės paskirties patalpose ne tik siekiant įleisti daugiau šviesos, bet ir reprezentaciniais tikslais. Stiklinės durys su plastikiniu rėmu gali būti įrengiamos ir patalpų viduje, kai siekiama sukurti funkcines zonas, bet tuo pačiu išsaugoti integralumą.

Varstomos plastikinės durys gali būti ne tik vienos, bet ir dviejų pusių. Tokios durys tinkamos privačiuose namuose ir komercinės paskirties patalpose. Dvivėrės durys patogios tuo, kad per jas lengva judinti baldus, tokios plastikinės durys praleidžia daugiau šviesos. Dėl patogumo paprastai varstoma tik viena dvivėrių durų pusė, reikalui esant atveriamos abi pusės.

Stumdomos (varstomos) terasinės durys ir vitrininiai langai. Ši kombinacija – puikus sprendimas individualiuose namuose, kai norima mėgautis panoraminiu vaizdu.

Prireikus plastikinės durys projektuojamos taip, kad jas būtų galima montuoti net ir ten, kur pagal patalpų planą jos nebuvo numatytos. Tuo tikslu gali būti montuojami papildomi stiklo paketai ar plastikinės sienelės. Tai ypač geras sprendimas, kai reikia atitverti dalį koridoriaus.

Galutinė plastikinių durų kaina priklauso nuo projekto sudėtingumo ir to, kokie darbai atliekami (plastikinių durų projektavimas, gamyba, montavimas).

Turite klausimų?

Susitikime prie puodelio kavos ir aptarkime Jūsų poreikius.
Pakonsultuosime, patarsime.. dar kas nors.

Susisiekime!