Dušo kabinos

Berėmio stiklo konstrukcijos namuose ne tik gražiai atrodo, bet ir padaro buitį patogesnę: vonios kambaryje įrengtos dušo kabinos leidžia sutaupyti vietos ir padeda palaikyti švarą (nesitaško vanduo). Be to, dušo kabinos yra ekonomiškos, nes prausiantis po dušu sutaupoma vandens. Kadangi jomis paprasčiau ir saugiau naudotis negu vonia, dušo kabinos yra labai geras pasirinkimas vyresnio amžiaus ar fizinę negalią turintiems žmonėms.

Dušo kabinos gali būti įrengtos daugiabučiuose ir privačiuose namuose, viešbučiuose ar kitose apgyvendinimo įstaigose. Dar vienas privalumas – dušo kabinos yra lengvai valomos. Skaidraus ar matinio stiklo dušo kabinos dėl savo paprasto dizaino puikiai dera prie bet kurio interjero. Nepaisant minimalistinio dizaino, tinkamai priderinta stiklinė dušo kabina gali tapti ir visos patalpos akcentu.

Siekiant, kad dušo kabina puikiai derėtų vonios patalpoje, atliekamas dušo kabinos projektavimas. Projektavimo darbai vykdomi atsižvelgiant į individualius kiekvieno kliento poreikius. Viską suderinus, vykdoma dušo kabinos gamyba, o galiausiai, kai baigiami gamybos darbai, klientui patogiu metu atliekamas dušo kabinos montavimas. Visų dušo kabinų projektavimas, dušo kabinų gamyba ir dušo kabinų montavimas atliekamas geriausiai šį darbą išmanančių ir ilgametę patirtį turinčių specialistų.

Turite klausimų?

Susitikime prie puodelio kavos ir aptarkime Jūsų poreikius.
Pakonsultuosime, patarsime.. dar kas nors.

Susisiekime!