Žaliuzės

Aliuminio profilio apsauginės grotos ir apsauginės žaliuzės yra praktiškas sprendimas moderniuose pastatuose. Jos atlieka ne tik apsauginę, bet ir nemažai kitų funkcijų. Mūsų montuojamos kokybiškos apsauginės žaliuzės ir apsauginės grotos atitinka aukščiausius standartus, o visus projektavimo, gamybos ir montavimo darbus atlieka patyrę specialistai.

UAB „Dipsas“ teikiamos paslaugos:

  • apsauginių žaliuzių projektavimas;
  • apsauginių žaliuzių gamyba;
  • apsauginių žaliuzių montavimas;
  • apsauginių grotų projektavimas;
  • apsauginių grotų gamyba;
  • apsauginių grotų montavimas.

Aliuminio profilio grotos ir apsauginės žaliuzės gaminamos ir pagal individualius užsakymus.

Aliuminio profilio apsauginės grotos yra skirtos patalpų saugumui užtikrinti. Kadangi yra lengvos ir tuo pačiu užtikrina saugumą, aliuminio grotos dažnai montuojamos komercinės paskirties patalpose, pavyzdžiui, parduotuvių vitrinoms apsaugoti ar uždengti. Kadangi apsauginės grotos iš aliuminio nėra aklinos, jos puikiai tinka ir reprezentaciniais tikslais. Taip pat aliuminio grotos gali būti naudojamos patalpoms atskirti ar padalyti į zonas.

Aliuminio profilio grotos plačiai naudojamos ir privačiuose namuose langams, durims uždengti, siekiant padidinti namų saugumą. Apsauginės grotos gaminamos iš skirtingo storio aliuminio profilių. Aliuminio profiliai milteliniu būdu gali būti dažomi pačiomis įvairiausiomis spalvomis, taigi juos lengva priderinti prie bet kurio interjero ir eksterjero. Aliuminio grotos yra lengvai prižiūrimos, ilgaamžės, jas paprasta uždaryti ir atidaryti nuotoliniu ar rankiniu būdu.

Apsauginės žaliuzės yra skirtos langams ir durims uždengti. Tai universalus sprendimas: apsauginės žaliuzės montuojamos komercinės, gyvenamosios, viešosios ir kt. paskirties pastatuose. Apsauginės žaliuzės ne tik saugo nuo įsibrovėlių ar smalsių žvilgsnių, bet ir padeda reguliuoti šviesos lygį visoje patalpoje. Skirtingu metų laiku apsauginės žaliuzės atlieka skirtingas funkcijas: žiemą taupo šilumą, mažindamos šilumos nuostolius, rudenį saugo nuo vėjo ir liūčių, o vasarą palaiko optimalią patalpos temperatūrą, saugodamos nuo saulės kaitros. Be to, apsauginės žaliuzės saugo nuo purvo, ypač – pirmo aukšto gyventojus, gyvenančius arčiau gatvės.

Apsauginės žaliuzės atlieka ir kitą funkciją – užtikrina garso izoliaciją. Tai ypač pravartu šalia judrių gatvių, parduotuvių ar pasilinksminimo vietų gyvenantiems žmonėms. Taigi, nors ir netiesiogiai, apsauginės žaliuzės turi teigiamo poveikio žmogaus sveikatai.

Investuoti į apsaugines žaliuzes apsimoka ir dėl nesudėtingos priežiūros. Apsauginės žaliuzės atsparios aplinkos poveikiui, todėl yra patikimos ir ilgaamžės. Kaip ir apsauginės aliuminio profilio grotos, apsauginės žaliuzės gali būti dažomos įvairiomis spalvomis, kad kuo labiau derėtų prie aplinkos.

Turite klausimų?

Susitikime prie puodelio kavos ir aptarkime Jūsų poreikius.
Pakonsultuosime, patarsime.. dar kas nors.

Susisiekime!