Vartai

Viena pagrindinių įmonės „Dipsas“ veiklos sričių – vartų projektavimas ir vartų montavimas. Atsižvelgdami į kliento pageidavimus, vykdome pačius įvairiausius projektus: kokybiškai ir už gerą kainą projektuojami, gaminami ir montuojami stumdomi kiemo vartai, kelio užtvarai, varstomi kiemo vartai, įrengiama vartų automatika. Visos paslaugos – vartų projektavimas, vartų gamyba ir vartų montavimas – atliekami savo srities profesionalų, turinčių ilgametę patirtį ir reikiamus įgūdžius.

Stumdomieji kiemo vartai – šiuolaikiškas sprendimas, kai reikia sandarių ir patikimų vartų. Nuo paprastų kiemo vartų stumdomi kiemo vartai skiriasi tuo, kad yra atidaromi ir uždaromi naudojant automatinę bėgelių sistemą. Patikima vartų automatika smarkiai supaprastina vartų naudojimą – vartų nereikia varstyti rankiniu būdu, užtenka spustelėti nuotolinio valdymo pultelį.

Stumdomi kiemo vartai ypač tinka didesnėms teritorijoms užtverti ir ten, kur vyksta intensyvus judėjimas, pavyzdžiui, krovinių gabenimas, sandėliavimas ir pan. Mes teikiame tokias paslaugas, kaip stumdomų vartų projektavimas, stumdomų vartų gamyba (bendradarbiaujame su patikimais gamintojais) ir stumdomų vartų montavimas, taigi klientui belieka pateikti savo pageidavimus, o mūsų patyrę specialistai atliks visus reikiamus darbus. Stumdomi kiemo vartai su automatine vartų sistema užtikrina jūsų turto saugumą ir yra tinkami bet kokiai didesnei teritorijai.

Kai reikia patikimų vartų mažesnėms teritorijoms, geras sprendimas yra varstomieji kiemo vartai. Paprastai varstomi kiemo vartai įrengiami mažesnėse teritorijose, dažnai – privačių namų kiemuose. Varstomi kiemo vartai būna mažesni ir lengvesni, bet jiems atverti taip pat gali būti naudojama patikima vartų automatika. Mūsų teikiamos paslaugos – varstomų vartų projektavimas, varstomų vartų gamyba (bendradarbiaujame su patikimais gamintojais) ir varstomų vartų montavimas.

Kai kiemo vartai atveriami automatiniu būdu, tai labai palengvina vartų eksploataciją. Automatinėmis sistemomis valdomi varstomi kiemo vartai ar stumdomi kiemo vartai padeda apsaugoti teritoriją nuo įsibrovėlių ir taip užtikrinti jūsų turto saugumą. Automatinės vartų sistemos yra skirtos įvairaus svorio kiemo vartams. Mūsų montuojama vartų automatika gaminama patikimų gamintojų, jai suteikiama 2–3 metų garantija. Tinkamai eksploatuojama vartų automatika tarnauja ilgus metus.

Kelio užtvarai yra dar vienas būdas užtverti teritoriją. Pakeliamieji kelio užtvarai yra skirti įvairaus intensyvumo – vidutinio, didelio ir didesnio – judėjimo srautui. Kelio užtvarai būna skirtingo ilgio, taigi tinkami įvairaus dydžio teritorijoms.

Kadangi kiekvienas projektas unikalus, atsižvelgdami į projekto ypatybes ir kliento pageidavimus, samdome geriausiai tam darbui tinkančius specialistus. Taip garantuojame aukščiausią kokybę ir darbų vykdymo spartą.

Turite klausimų?

Susitikime prie puodelio kavos ir aptarkime Jūsų poreikius.
Pakonsultuosime, patarsime.. dar kas nors.

Susisiekime!