Aliuminio stoginės

Terasų ir automobilių stoginės (pavėsinės) yra puikus sprendimas, kai siekiate maksimaliai išnaudoti laisvą plotą šalia namo. Racionaliai suprojektuota automobilio stoginė – gera įprasto garažo alternatyva. Transporto priemonė visada bus šalia namo, o automobilio stoginė apsaugos jį nuo sniego, lietaus ir taršos. Galėsite statyti automobilį prie pat namų ir nemokėti už stovėjimo aikštelę.

Terasų stoginės (dengtos terasos) leidžia mėgautis gryno oro malonumais net ir nepalankiomis oro sąlygomis: lyjant lietui, kepinant saulei ar sningant. Be to, terasų stoginės apsaugo lauko baldus nuo drėgmės ir taršos, taigi šalia namų galite įsirengti jaukų kampelį. Terasų stoginės (dengtos terasos) įrengiamos ne tik gyvenamosios, bet ir komercinės paskirties teritorijose, pavyzdžiui, šalia maitinimo, apgyvendinimo įstaigų. Dengtos restoranų ar viešbučių terasos – puiki vieta leisti laiką ar pavalgyti.

Klientui pageidaujant, gali būti įrengtos ne tik stoginės (pavėsinės, verandos), bet ir įstiklintos terasos. Jeigu norite džiaugtis įstiklinta terasa (veranda) visus metus, ją galima apšiltinti – įrengti žiemos sodą. Įstiklintos terasos gali būti įrengtos prie įvairios paskirties pastatų: gyvenamųjų namų, maitinimo ir apgyvendinimo ar sveikatinimo įstaigų.

Šiandien vietoj plastiko ar medžio terasų stoginėms (pavėsinėms, verandoms) konstruoti vis dažniau pasirenkamas aliuminis. Automobilių ir terasų stoginės iš aliuminio profilių yra lengvai montuojamos ir prižiūrimos. Kokybiško aliuminio stoginės atsparios aplinkos veiksniams ir ilgaamžiškos. Aliumininės stoginės (pavėsinės) gali būti pačių įvairiausių matmenų, priklausomai nuo užsakovo norų. Paprastai stoginės automobiliams (auto stoginės, pastogės) būna erdvesnės, kad įvažiuoti ir išvažiuoti būtų paprasta.

UAB „Dipsas“ bendradarbiauja su patikimais gamintojais, todėl klientams siūlo ypač kokybiškas aliuminines stogines. Jos statomos terasoje ar šalia namo ten, kur laikomas automobilis. Vokiški aliuminio profiliai leidžia greitai ir kokybiškai sumontuoti norimo dydžio stogines. Aliuminio profiliai (profiliuočiai) gali būti dažomi bet kuria norima RAL spalva, o tai padeda užtikrinti, kad terasos ar automobilio stoginė derės prie aplinkos. Integruota lietvamzdžių sistema leidžia saugiai nutekėti kritulių vandeniui, taigi ant stoginės (pavėsinės) stogo nesikaups vanduo. Tvirtos ir patvarios stoginės (pavėsinės) padės apsaugoti jūsų turtą ilgus metus.

Stoginių, pavėsinių (taip pat terasų, verandų) projektavimas atliekamas atsižvelgiant į klientų bei jų architektų pageidavimus. Gamybos darbai priklauso nuo projekto sudėtingumo. Pavėsinių, stoginių montavimas atliekamas patyrusių specialistų, laikantis visų saugumo ir kokybės reikalavimų. Taip pat vykdoma nestandartinių aliumininių stoginių statyba.

Turite klausimų?

Susitikime prie puodelio kavos ir aptarkime Jūsų poreikius.
Pakonsultuosime, patarsime.. dar kas nors.

Susisiekime!